Wynajem autobusów na wycieczki i przejazdy w Polsce

Charterbusse für Bustransfers und Busrundfahrten Poznan Transfers jest portalem wynajmu autobusów stworzonym przez europejskiego touroperatora City Tours. We współpracy ze starannie wybranymi przewoźnikami City Tours oferuje autobusy wszystkich wielkości: od mikrobusów aż po autokary do przewozów i na wycieczki do, z lub na terenie Poznania. Każdy wynajem autobusów w Poznan Transfers obsługiwany jest przez centralne biuro wynajmu autobusów City Tours Europe w Wiedniu (Austria). Realizacją zamówionych przewozów i wycieczek zajmują się lokalne firmy autobusowe wraz z doświadczonymi kierowcami z Poznania i okolic. W razie pytań, dotyczących naszych usług, jesteśmy do Państwa dyspozycji pod adresem: !

Transport miejski
Z wielką przyjemnością przewieziemy Państwa naszymi komfortowymi autobusami z każdego punktu w Poznaniu do celu. W naszym przedsiębiorstwie mogą Państwo na przykład wynająć autokar na przejazd z hotelu do centrum Poznania, na stadion piłkarski, do restauracji lub na miejsce imprezy.
Transfer lotniskowy autobusem lub mikrobusem
Podróżnych, którzy przybywają na poznańskie lotnisko, chętnie przewieziemy mikrobusem lub autokarem do celu ich podróży. Ponadto także przy odjeździe nasze autobusy zabiorą Państwa ponownie do portu lotniczego w Poznaniu.
Przewóz osób w całej Polsce
Przejazd autobusem jest bezpieczną i wygodną alternatywą dla podróży samolotem lub pociągiem. Jeśli chcieliby Państwo przejechać z Poznania do innego miejsca w Polsce lub jeżeli potrzebują Państwo transportu autokarowego z jakiegoś punktu w Polsce do Poznania, z chęcią podstawimy odpowiedni autokar lub mikrobus.
Międzynarodowe przewozy w Europie
Nie tylko na terenie Polski mogą Państwo skorzystać z naszych niezawodnych usług - nasze komfortowe autobusy wraz z doświadczonymi kierowcami są do wynajęcia także na przejazdy z Poznania do dowolnego miejsca w Europie.
Wycieczki po Poznaniu
Odkryjcie Państwo zabytki Poznania w trakcie wycieczki autokarem lub mikrobusem! Skontaktujcie się z nami, aby wynająć autobus na zwiedzanie Poznania lub aby zarezerwować prywatnego przewodnika na dopasowaną do Państwa potrzeb wycieczkę.
Wycieczki autokarowe po Polsce
Zarówno w okolicach Poznania, jak i w innych regionach Polski znajdują się liczne interesujące cele wycieczek. Poprzez nasze przedsiębiorstwo mogą Państwo wynająć nowoczesne i wygodne autobusy różnych wielkości na każdego rodzaju wycieczkę krajoznawczą po Polsce. Poza tym z chęcią pomożemy Państwu w wyborze grupowego menu w tradycyjnej polskiej restauracji, rezerwacji hotelu lub innej formy noclegu, a także doradzimy przy rezerwacji biletów na imprezy w Polsce, zamówieniu przewodnika oraz rezerwacji każdej możliwej usługi turystycznej na terenie Polski.
Autokarowe wycieczki po Europie
Oczywiście, mogą Państwo także zamówić u nas autobusy na wielodniowe wycieczki do wszystkich celów podróży w całej Europie. Zgodnie z Państwa życzeniem mogą Państwo tylko wynająć autokar lub skorzystać też z naszej wiedzy w zakresie planowania podróży.

Wynajem autobusów w Poznaniu:

Wynajem autobusów w innych miastach

O sieci wynajmu autobusów City Tours

City Tours jest europejskim touroperatorem, specjalizującym się w wynajmowaniu autobusów na przejazdy i wycieczki na terenie całej Europy. We współpracy ze starannie wybranymi przewoźnikami z Polski, Niemiec, Austrii, Słowenii, Włoch, Ukrainy i innych europejskich państw City Tours realizuje przewozy osób między wszystkimi możliwymi miejscami w Europie oraz transkontynentalne autokarowe wycieczki objazdowe. Bardzo cieszylibyśmy się, mogąc ułatwić Państwu rezerwację autobusu w wybranym przez Państwa europejskim mieście oraz czekamy na Państwa zapytania! Aby uzyskać więcej informacji, odwiedź nasze wydawnictwo.